Чарівний світ вишивки Орисі Ганзій з села Ганичі

2018-03-29 08:54:39

У будинку культури с. Ганичі відбулася зустріч учасників любительського об'єднання "Чарівний клубочок" з вишивальницею бісером ОРИСЕЮ ДМИТРІВНОЮ ГАНЗІЙ.

Орися Дмитрівна почала займатися вишивкою ще з дитинства, бо любов до цього виду мистецтва привила їй мати. За останні 5 років почала вишивати бісером та виготовляти різноманітні вироби. У колекції її робіт: сорочки, плаття, рушники, квіткові композиції. Прекрасними витворами мистецтва є ікони: "Святий Василь Великий", «Святий Миколай Чудотворець", «Тайна вечеря", ікони Божої Матері "Непорочне зачаття", «Умиление", "Отче наш" та інші. Вишивальниця Орися Ганзій народила і виховала 6 дітей. Їй присвоєно почесне звання "Мати-героїня". Зараз вона пенсіонерка, займається вишивкою бісером та бісероплетінням. Роботи Орисі Дмитрівни добре відомі в рідному селі та за його межами. Багато її робіт виконані на замовлення односельців та родини. Це людина, яка творить для людей та передає свій досвід молодому поколінню.
ЧАРІВНИЙ СВІТ ВИШИВКИ