Щодо змін в пенсійному фонді

2018-04-03 09:19:42

Фахівці Тячівського об’єднаного управління Микулянич Оксана Юріївна, Сомяш Оксана Михайлівна та Решетар Наталія Михайлівна, 29 березня 2018 року провели зустріч з трудовим колективом Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Гренджі Донського.

Під час зустрічі надані роз’яснення щодо змін в пенсійному забезпеченні з 01.01.2018 р., переваги виплати пенсії через банківські установи, порядок зарахування періодів роботи до страхового стажу та визначення коефіцієнту стажу та заробітної плати під час призначення пенсії, запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, єдиних принципів нарахування пенсій. Оскільки, учасники зустрічі педагогічні працівники, Оксана Юріївна особливу увагу зосередила на умовах призначення пенсій за вислугу років. Особливу увагу було приділено посиленню ролі страхового стажу для визначення права на пенсію, згідно з нормами Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Педагогічний колектив також зацікавило питання зарахування до спецстажу періоду перебування у відпустках по догляду за дитиною до 3-х річного віку та 6 років. Також висвітлено питання особливості виплати одноразової грошової допомоги при виході на пенсію Оксана Михайлівна наголосила присутнім щодо переваг та зручності для пенсіонерів виплати пенсій через банківські установи, це також значною мірою економить кошти Пенсійного фонду України. А також наголошено про надання послуг через веб-портал Пенсійного фонду України.