Зі складу на Закарпатті відправили 15 вагонів із ліками та медичними засобами

2022-05-02 16:37:51
Світ допомагає Україні, надсилаючи тонни гуманітарної допомоги.

Чимало благодійних організації та небайдужих громадян із різних куточків Європи збирають для українців ліки, медичні засоби та обладнання. На цьому наголосив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

«Загалом зі складу на Закарпатті відправили 15 вагонів із товарами медичного спрямування.

Їхніми отримувачами стали лікувальні заклади, військові частини у Харківській, Полтавській, Луганській, Запорізькій, Одеській областях, містах Умань та Київ. Окрім того, ліки надсилали також на потреби бійців у "гарячих точках" разом із продуктами харчування і засобами гігієни», – прокоментував Мирослав Білецький.

За його словами, найбільше медикаментів надсилали з Австрії, Фінляндії, Угорщини, Словаччини, Польщі, Чехії, Англії, Італії, Швейцарії, Словенії, Данії.