• Новини / Розпорядження голови РДА

Розпорядження про припинення опалювального сезону

голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області
             ___11.04.2018___                             Тячів                                        № _173_
    Про припинення опалювального сезону
    Відповідно до статей 6 і 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України № 630 від 21 липня 2005 року «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», на виконання пункту 6 витягу протоколу № 32 засідання Кабінету Міністрів України 11 березня 2015, розпорядження голови районної державної адміністрації 19.10.2017 № 403 «Про початок опалювального сезону» та у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітряперевищує + 8оС:
    1. Припинити опалювальний сезон 2017-2018 років з 12 квітня 2018 року в усіх установах, організаціях та підприємствах бюджетної сфери району.
    2. Тячівському управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (Бонка В.В.) припинити з 12 квітня 2018 року нарахування пільг та субсидій на опалювальний сезон.
    3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Погара В.О.
    Голова державної адміністрації                                                    В. Дем’янчук