• Новини / Заходи / Суспільство

В Тячівській РДА відбулася нарада стосовно питань лісокористування та утворення нових заповідних територій

Сьогодні, 12 квітня, в  малому залі Тячівської райдержадміністрації відбулася нарада стосовно питань лісокористування та утворення нових заповідних територій. Взяли участь у нараді – голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук та перший заступник Михайло Полажинець, голова Тячівської районної ради Іван Фабрицій.

Серед запрошених – керівник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мугра, головний спеціаліст департаменту екології та природокористування Закарпатській області Василь Бокоч, представники Карпатського біосферного заповіднику,  директори лісових господарств –  Наталія Катриняк, Михайло Бігун, Володимир Куцин; голова громадської ради при Тячівській РДА Іван Фіцай, голова громадської жіночої організації «Злагода» Марія Цимбаліста, голови сільських та селищних рад.

Присутні обговорили актуальні, та болючі питання, пропозиції з керівництвом району та начальником Закарпатського ОУЛМГ Валерієм Мугрою.
       З метою створення умов для охорони навколишнього природного середовища та дбаючи про життя та здоров’я своїх нащадків зроблено ряд висновків та вказівок для подальшого благоустрою лісокористування.

скачать dle 11.3