• Новини / Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ
    зацікавленим суб’єктам господарювання та працівникам комунальних підприємств, які займаються озелененням міст
             Асоціація «Українська рослинна індустрія» спільно з компанією Лендскейп Юей проводять щорічний захід під назвою: Автобусний тур по розсадникам України». Цього року планується відвідати 7 розсадників у Київській, Житомирській, Полтавській, Дніпропетровській областях України 09-12 липня 2018 року.
    Попередня програма візиту:
    • 09 липня розсадники: «Наталіс», «Корнеліс»;
    • 10 липня розсадники: «Єва», «Сонцецвет»;
    • 11 липня розсадники: «Гарді», «Сакура»;
    • 12 липня розсадники: «Сад Вашей мечты»
             Цей захід буде розрахований винятково для спеціалістів зі сфери озеленення та благоустрою. В цьому році особливу увагу планується приділити працівникам комунальних підприємств, які займаються озелененням міст. Традиційною аудиторією подібних заходів є власники та працівники садових центрів, ландшафтних компаній, розсадників, торгівельних організацій. Очікується скласти групу від 40-45 осіб. (В 2017 р. – 42 людини).
             В ході автобусного туру, учасники отримують:

Можливість ознайомлення з виробництвом та рослинами 7-х найкращих розсадників України;
             Налагодження ділових контактів з учасниками туру та приймаючими розсадниками;
             Навчання по догляду за зеленими насадженнями;
             Ознайомлення з перспективним асортиментом рослин для міського озеленення;
             Розміщення в комфортних готелях в одно – та двохмісних номерах;
             3-х разове харчування у кафе та ресторанах;
             Комфортний 48-місний автобус;
             Запрошення на фінальний банкет 11 липня у місті Дніпро.
             Для підприємств комунальної форми власності вартість участі складає 3250 грн. (повна вартість участі у якості гостя – 6500 грн., Асоціація «Українська рослинна індустрія» надає 50 % знижку спеціально для учасників комунальних підприємств).
             Асоціація запрошує понад 100 Комунальних підприємств з усієї України, а кількість місць обмежена, всього лише 42-45 людини.
             Бажаючих взяти участь у зазначеному заході, просимо звернутися для заповнення анкети до працівників відділу агропромислового розвитку Тячівської райдержадміністрації (приміщення РДА, І пов. Каб. 103, контактний тел: (098)271-71-00, Юрій Михайлович)скачать dle 11.3