• Новини / Актуальне / Суспільство / Головне

Василь Дем'янчук отримав бойовий прапор за допомогу військовим АТО

Про чергову поїздку із зони АТО традиційно прозвітували тячівські волонтери, які напередодні Пасхи доставили на Схід гуманітарний вантаж.

Загальна його маса становила більше 10 тонн. Вантаж  зібрано небайдужими мешканцями району в рамках масштабної великодньої акції,  яку проведено  з ініціативи керівництва Тячівської райдержадміністрації.
    Окрім продуктів харчування, бійцям привезли медикаменти, інструменти та інші матеріальні засоби. Та все ж таки основний зміст  - святкові гостинці: пасхальні кошики,  крашанки, ковбасні вироби, домашнє сало, солодощі та інші різноманітні смаколики.
    Як розповів учасник поїздки Віталій Богдан великодні дарунки з Тячівщини отримали на передовій бійці військових частин та блокпостів Донецької та Луганської області.  З пасхальними гостинцями навідались волонтери і до  наших земляків - захисників Анатолія Гаджеги та Сергія Соломикіна, працівників Тячівського відділу поліції, які несуть службу на блок - постах в зоні військового конфлікту.
    А лікарю-стоматологу Тячівської районної стоматологічної поліклініки Володимиру Степі, який  на даний час у прифронтовій зоні безкоштовно лікує зуби військовослужбовцям та цивільним мешканцям сходу привезли необхідні медикаменти.
    Також волонтери побували в місті Константинівка, з яким два роки тому Тячівською державною адміністрацією підписано договір про співпрацю. Вони передали щирі великодні вітання та подарунки в освітні і соціальні заклади, установи та організації міста.  Також місцевим мешканцям фронтової зони було роздано продукти харчування, одяг та предмети повсякденного вжитку.
    Ще одна приємна зустріч волонтерів відбулася у 10-тій окремій гірсько-штурмовій  бригада з її командиром, Героєм України , закарпатцем Василем Зубаничем.  Наш славний 34 -ох річний земляк мужньо захищає цілісність країни з травня 2014 року. Брав участь у боях за Новоганнівку, Нижнє Тепле, Станицю Луганську, Макарове, Щастя, Луганський аеропорт, Дебальцеве та низку інших населених пунктів Луганської та Донецької областей.
    За виняткову особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений званням Герой України, орденом «Золота Зірка» та медаллю «За військову службу Україні».
    Для потреб захисників 10-ої ОГШб було передано продукти харчування і пасхальні гостинці від мешканців Тячівщини. Важливу допомогу отримали військові інших підрозділів та частин, які на даний час знаходяться на передовій в Пісках, Водяному, Попасне, Золоте та інших населених пунктах сходу країни.
    На знак вдячності за надану допомогу бійці ТГ ДУК ПС «Сапсан», ТГ "Вермахт" передали бойовий прапор головному організатору великодньої акції - голові Тячівської райдержадміністрації Василю Дем'янчуку з написом: "дякуємо за вашу підтримку. Разом до перемоги!". По поверненні додому  волонтер Віталій Богдан вручив його очільнику Тячівщини.
    - Ми традиційно на великі релігійні свята намагаємось хоч трішки порадувати наших захисників, які стоять на варті нашого миру і спокою. Такі поїздки влаштовуємо вже не перший рік з часу проведення АТО , щоб бійці відчували, що за них не забувають,   - зазначив Василь Дем'янчук.
    А також побажав нашим захисникам  сили, мужності та витримки на нелегкій військовій службі, щасливого повернення до рідного дому. Всім учасникам благодійної акції та поїздки висловив щиру вдячність за надану допомогу.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3