• Новини / Актуальне / Головне

  В селі Мала Уголька триває капітальний ремонт центральної дороги


  18.04.18 р голова Тячівської державної адміністрації Василь Дем'янчук здійснив робочу поїздку в ряд населених пунктів району, в тому числі й село Угля.


  Тут керівник району, разом з сільським головою Валерієм Феєром та радником голови РДА  Віталієм Богданом проінспектували хід виконання робіт з капітального оновлення дороги у напрямку Угля - Мала Уголька.
  Днями на даній ділянці автодороги, протяжністю 12 км  відновлено  дорожні роботи ТОВ «Мего-ЛТД» (м.Вінниця).  
  Як розповів сільський голова Валерій Феєр перший етап оновлення вулиці Шкільної, на відрізку від середньої школи у напрямку села М.Уголька було розпочато позаминулого року. У 2017 також вдалося виконати частину запланованих ремонтних робіт. І ось після незначної перерви дорожники продовжили укладання нового асфальтового покриття, якого місцеві мешканці чекали довгі десятки років.
  Фактично дороги в селі не було навіть за радянських часів, не зважаючи на те, що в даній місцевості розміщено чимало туристичних та краєзнавчих родзинок. Зокрема, це Карпатський біосферний заповідник з буковими пралісами, печера “Дружба”, в якій знайдено останки первісної людини,  Карстовий міст тощо.
  Як зазначив очільник Тячівщини Василь Дем'янчук , на сьогодні ситуація з станом доріг є найбільш актуальною. Тому з боку керівництва району робиться все можливе, аби її якнайшвидше вирішити, що в свою чергу повинно дати поштовх для розвитку туризму населеного пункту, який зачаровує своєю незвичайною природньою красою.
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації