ЗАКАРПАТЦІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ НА РОЗВИТОК СВОГО БІЗНЕСУ У ТУРИСТИЧНІЙ СФЕРІ

2018-04-26 15:43:30

Оголошено  конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених у сфері туризму та курортів, на реалізацію яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році.
Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері туризму та курортів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році.
Конкурс оголошено на виконання заходів Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Закарпатської обласної ради від 22 грудня 2015 року № 95 (зі змінами від 14.06.2016, 22.09.2016, 07.12.2016, 22.12.2016, 21.09.2017)’’, рішення обласної ради 29.03.2018 № 1126 ,,Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016 – 2020 роки, розпорядження голови облдержадміністрації 30.03.2018 № 198 ,,Про оголошення та проведення в області  конкурсу з визначення програм (проектів, заходів),  розроблених інститутами громадянського  суспільства у сфері туризму та курортів,  для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка” та на підставі Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049.
Звертаємо увагу, що проекти (програми, заходи) для участі у конкурсі можуть подати інститути громадянського суспільства, які є юридичними особами, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше, ніж за два роки до оголошення конкурсу.
       Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:
        - ознайомлення закарпатців та гостей Закарпатської області з туристичним потенціалом краю, замками, музеями, природними родзинками тощо;
       - забезпечення сталого розвитку туризму в Закарпатті;
        - сприяння втіленню ініціатив з популяризації туристичного потенціалу Закарпатської області;
        - покращення туристичної інфраструктури Закарпатської області тощо.
Перелік видів діяльності, що можуть бути підтримані організатором конкурсу:
  1. Організація та проведення заходів для учасників туристичного ринку: регіональних акцій, фестивалів, конкурсів, форумів, конференцій, семінарів, тренінгів, семінарів-тренінгів, засідань за круглим столом тощо;
  2. Організація та проведення екскурсій, походів, презентаційних заходів для туристів та відвідувачів, спрямованих на популяризацію туристичних можливостей Закарпаття;
  3. Підготовка та тиражування відеофільмів, короткометражок, виготовлення (придбання) буклетів, листівок, біл-бордів, сіті-лайтів, сувенірів, їх презентація за межами Закарпатської області тощо;
  4. Поліпшення туристичної привабливості національно-природних та культурно-історичних визначних місць;
  5. Встановлення туристичних притулків, облаштування місць для тимчасового відпочинку туристів, знакування та маркування туристичних шляхів;
  6. Виготовлення і встановлення інформаційних стендів, знаків та вказівників до основних туристичних об’єктів, облаштування оглядових майданчиків, місць панорамного огляду;
  7. Розвиток туристичної інфраструктури з дотриманням вимог осіб з особливими потребами;
Із конкурсною документацією можна ознайомитись у вкладеннях:
 РІШЕННЯ сесії обласної ради
ПОРЯДОК використання коштів Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016–2020 роки для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію програм (проектів, заходів) у сфері туризму та курортів (відповідно до п. 4.2 Програми);
ПОЛОЖЕННЯ про конкурсну комісію
Вимоги до конкурсних пропозицій читайте у п.8  ПОРЯДКУ використання коштів Програми  розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016–2020 роки для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію програм (проектів, заходів) у сфері туризму та курортів (відповідно до п. 4.2 Програми)
Строк приймання конкурсних пропозицій до 5 липня 2018 року.
Конкурсні пропозиції приймаються щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09.00 до 17.00 за адресою:  м. Ужгород, пл. Народна, 4, Закарпатська обласна державна адміністрація,  каб. № 423
Контактні телефони: (0312) 61 44 11, (0312) 65 90 32.

Остання зміна сторінки: 26-04-2018 15:36