В Тячеві виступив Заслужений академічний Зразково-показовий оркестр Збройних Сил України

2022-08-30 20:00:09
Чудовим концертом порадував тячівців Заслужений академічний зразково-показовий оркестр Збройних Сил України на чолі з художнім керівником, полковником Ігорем Биковським.

Виступ відбувся в рамках Всеукраїнського патріотично-мистецького проєкту “Армія з народом”.

Прозвучали відомі пісні, що піднімають патріотичний дух, нові пісні, що розповідають про сучасні події в Україні, інструментальні твори. Тож усі бажаючі могли насолодитися живою українською музикою.

Хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих Захисників і всіх українців, життя яких відібрали російські вороги.
Зразково-показовий оркестр Збройних Сил України розпочав свою діяльність після початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.

Спочатку музиканти грали військовослужбовцям, які захищали Київщину, підбадьорювали воїнів, які йшли на фронт, грали мирним людям, які ховалися від обстрілів у столичному метро.

Тепер творча команда їздить з концертами по всій країні.

Гідність і професіоналізм - це риси, які притаманні військовим музикантам України.

Заслужений академічний Зразково-показовий оркестр Збройних Сил України – провідний творчий колектив України, музичний символ її Збройних Сил.

Творча діяльність оркестру – зразок високої професійної та художньої майстерності, взірець стройового вишколу і військової дисципліни.

Голова Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін подякував виконавцям та зазначив, що такі виступи проводяться для підтримки бойового духу захисників та народу України. Ми об’єднуємось та підтримуємо одне одного.

Ми пишаємося!
Тячівщина пишається!
Стоїмо разом, плече до плеча!
Ми переможемо, ми – на своїй землі!

Слава Україні!
Героям слава!