• Новини / Заходи / Головне

Тячівщина гостинно запрошує на свято проводів на полонину

5 травня в селищі  Дубове вже проходитиме свято проводів овець на полонину "Весняний полонинський хід". Захід розпочнеться о 13.00 перед будинком культури, де гучними трембітами зустрічатимуть гостей і вівчарів.

Під дзвінкі закарпатські коломийки біля місцевого парку вишикуються колони: учасники художньої самодіяльності з різних сіл району в народному вбранні сидітимуть на прикрашених килимами та стрічками возах, запряжених заквітчаними кіньми.
    - На території місцевого стадіону розгорнеться насичена концертно ­розважальна програма, відбудуться спортивні змагання, виставка робіт умільців району та майстер­класів із народних ремесел і, звісно ж, дегустація виробів вівчарства. В імпровізованій колибі вівчарі показуватимуть весь процес виготовлення смачного сиру й вурди. Неподалік охочі зможуть придбати цю продукцію, - розповів  про свято голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук.
    Концерт відбудеться за участі:
    - заслуженого артиста України Ігоря Юрковського та гурту "Фанфари купали"
    - співака, композитора Михайла Моди
    - колективів Ужгородського коледжу культури і мистецтв
    - кращих творчих колективів і солістів Тячівського району.
    Запрошуються всі бажаючі.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації