До уваги власників житла

2018-05-05 09:53:54

З метою захисту прав та інтересів дітей пільгової категорії Службою у справах дітей Тячівської райдержадміністрації проводиться пошук житла, на території Тячівського району, для дітей-сиріт, та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку та потребують житла.

До уваги власників житлових будинків, квартир, які мають намір продати житло,  просимо звертатись до служби у справах дітей Тячівської райдержадміністрації з відповідними документами (правовстановлюючі документи на житловий об’єкт, технічну документацію на житловий об’єкт, введений в експлуатацію в установленому законодавством порядку; документи, що підтверджують про відсутність заборон, арешту, іпотек, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»; довідку з місця проживання щодо зареєстрованих осіб у житловому об’єкті).
         Наша адреса  м.Тячів, вул.Незалежності, 30, каб.404, 405, 409 та звертатись за тел.33098.
Заступник начальника служби                                                 В. І. Сасин