Микола Кошілко – переможець ювілейного турніру!

2018-05-10 09:57:16

Особистий обласний турнір з шашок-64, присвячений Дню Матері зібрав рекордну кількість учасників – 45. Ювілейні – десяті – змагання пройшли в гострій боротьбі, але коректно. Панувала спокійна обстановка, яка спонукала учасників до відповідної поведінки й поваги до суперників.

Представник Тячева Микола Кошілко з першого ж туру тримався в групі лідерів. Перед заключним туром в нього була найкраща ситуація. Він лідирував з відривом в одно очко. Але суперники наступали на п’ятки. 12 спортсменів мали шанс стати призерами! Микола Кошілко свою зустріч з гостем зі Львівщини Богданом Москалем закінчив внічию. Михайло Дикун – єдиний з шести найближчих переслідувачів зумів виграти і по очкам наздогнати лідера. Учасники змагань мали нагоду спостерігати за додатковим матчем між Миколою Кошілко і Михайлом Дикуном. Перший зумів виграти другу партію матчу і стати переможцем змагань. Микола Кошілко – переможець ювілейного турніру!
08.05. 2018 р.Голова обласної федерації шашкових ігор:
 А. Вайда