• Новини / Актуальне / Заходи / Головне

В зону АТО з Тячівщини відправлено гуманітраний вантаж: ФОТО

12 липня, черговий гуманітарний вантаж відправили з Тячівщини в зону проведення АТО. Шлях вантажу прокладений небезпечними стежками Донбасу в Красногорівку до 128-ї бригади.

Харчі, питна вода, пиломатеріали та багато іншого стануть в нагоді нашим бійцям на Сході України. Як розповідає голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, спілкування з військово-цивільною адміністрацією Красногорівки та воїнами ніколи не припиняється, тому завжди знають про їх потреби не по чуткам і намагаються раз на місяць відвідувати їх на передовій. Як вважають самі волонтери, військовим дуже важливо відчувати саме підтримку своїх побратимів на полі бою. Вже незабаром довгоочікувана гуманітарна допомога прибуде на Донбас та допоможе нашим бійцям у скрутний для них час.
         Побачити все на власні очі, що сьогодні відбувається на Сході  вирішили голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук та  депутат Закарпатської облради Василь Федурцьо. І доставить вантаж досвідчений водій Михайло Бережник. Маршрут волонтерів  полягає  в найбільш «гарячі точки» Донецької області. Маршрут довгий, але для наших захисників такий необхідний, адже вони стоять зараз на сторожі нашого миру та спокою.

-        Ми відправляємо все те, про що нас просили: продукти харчування, солодощі, воду як для бійців так і місцевих жителів. Висловлюємо щиру подяку органам місцевого самоврядування, структурним підрозділам райдержадміністрації, установам та організаціям району, підприємцям та всім небайдужим мешканцям, які долучилися до збору допомоги, за згуртованість, оперативність та патріотизм. –зазначив Василь Юрійович.
      Бажаємо всім учасникам поїздки щасливої дороги та швидкого повернення, а мешканцям Сходу та й усім нам  - мирного і життя в  рідній Україні.

Зульфія Бабаєва,
    прес-служба Тячівської райдержаміністрації