• Новини / Актуальне / Охорона здоров'я

Реалізація програми "Доступні ліки", вакцинація та інше на селекторній нараді відділу охорони здоров'я Тячівської РДА

На днях, в  Тячівській районній державній адміністрації під керівництвом начальника відділу охорони здоров’я  РДА Івана Фабриція відбулася нарада з актуальних питань галузі, зокрема, щодо реалізації проекту «Доступні ліки», вакцинації тощо.

Питання реалізації в районі Урядової програми „Доступні ліки” проінформував голови лікар КЗ «Тячівська райполіклініка» Йосип Болдессарі, який зазначив, що метою програми  «Доступні ліки» – забезпечити кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності.
      Тячівський район максимально долучився до виконання Урядової програми. Укладено  договори з суб’єктами господарювання, які мають мережу аптечних закладів на території району. Також що  Урядова програми “Доступні ліки” дає можливість кожному українцю отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки для амбулаторного лікування хворих на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та на бронхіальну астму. Під час наради було зазначено основну проблему низького  отоварення рецептів – відсутність в аптеках ліків, які входять до переліку Урядової програми «Доступні ліки».     Підсумовуючи це питання,  Іван Фабрицій доручив більше інформувати населення про Урядову програму  та  її специфіку і забезпечити наявність ваптеках лікарських засобів, які входять до програми «Доступні ліки». Робота з реалізація Урядової програми із забезпечення населення необхідними лікарськими засобами для амбулаторного лікування продовжується і знаходиться на особистому контролі.
    Акцентовано увагу на проведенні навчання медичного персоналу, задіяного в проведенні вакцинації, вчасної подачі звітів по вакцинації тощо. Також, йшла тема щодо нового зразку заповнення щорічного звіту про всі випадки побічних реакцій лікарських засобів.

Зульфія Бабаєва,
    прес-служба Тячівської райдержадміністрації