Щоб у кожної дитини були батьки 7 послуг з усиновлення на порталі Дія

2023-07-24 09:28:36

Минулого року почали цифровізувати сферу усиновлення. Через повномасштабне вторгнення росії багато дітей залишилися без батьків. Спрощуємо усиновлення, щоб якомога більше дітей змогли знайти родину.

Які послуги з усиновлення є на порталі Дія?

- Консультація з усиновлення дитини
- Усиновлення: Реєстрація кандидатом
- Усиновлення: Продовження кандидатства
- Усиновлення: Зняття з обліку
- Прийомні батьки, батьки-вихователі: реєстрація кандидатом
- Опіка, піклування над дитиною: реєстрація кандидатом
- Стати другим з батьків-вихователів чи прийомних батьків

Раніше усі послуги з усиновлення були лише офлайн. Працюємо над цифровізацією, щоб усиновлювати можна було онлайн без походів до держустанов та перебіжок між кабінетами.

Знищуємо корупцію та бюрократію, щоб діти мали родини.

Проєкти реалізовано за ініціативи Радниці-уповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Офісом Президента України, Міністерство соціальної політики України та Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та проєкту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проєкт підтримки Дія), що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні Embassy of Sweden in Kyiv.