За ініціативи Закарпатської ОВА фахівці розробили візуалізацію проєкту реконструкції та благоустрою центральної площі і прилеглих будинків смт Велика Олександрівка на Херсонщині

2023-07-28 16:09:09
Це наступний етап роботи нашої області в межах втілення національного проєкту Президента Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч».

Селище дуже постраждало від російських обстрілів, тому чимало будівель, автошляхів пошкоджені або зруйновані повністю.

«Щоб максимально зберегти населений пункт, повернути в нього життя, яке було до окупації, архітектори, інженери зробили зйомку території і детально спроєктували майбутній вигляд центру Великої Олександрівки», – прокоментував заступник керівника краю Мирослав Білецький.

Також він додав, що на своєму місці тут залишаться селищна рада, будинок культури, але з’явиться монумент Збройним силам України. Буде зелена зона, дитячий майданчик, пішохідна та паркувальна зони, автобусна зупинка – і все це з дотриманням всіх вимог безбар’єрності.