• Новини / Заходи / Суспільство

У Тячівській РДА відбулась нарада з прикордонниками

У вівторок  29.05.18 р в Тячівській РДА відбулася нарада з представниками відділу  прикордонної служби «Тячів»,  яку провів перший заступник голови Михайло Полажинець.

Участь у нараді взяли: завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Василь Калинич, в. о. начальника відділу прикордонної служби «Тячів» Дмитро Павленко та  начальник відділу прикордонної служби « Солотвино» Андрій Мазурак.

Відтак відбулося обговорення питання щодо проведення обстеженню лінії кордону в адміністративних межах Тячівського району та виділення у приватну власність земельних ділянок, які прилягають до державного кордону і розміщення на них малих архітектурних споруд.

З приводу чого буде прийнято відповідне  доручення голови Тячівської державної адміністрації .

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3