Як підтримати себе, якщо близька людина на фронті?

2023-11-14 09:00:51

Переживати за близьку людину під час війни – це нормально! Але важливо розуміти, що ви також є частиною підтримки для партнера/партнерки і варто потурбуватись про власний ресурс, щоб ваше спілкування не було тотальною мукою для вас обох.

Тривога виникає від неможливості контролювати чи впливати на те, що відбувається з близькою вам людиною, яка перебуває далеко. Спробуйте контролювати те, що можете:
  • зберіть партнеру/партнерці все, що можливо для відносного комфорту;
  • дізнайтесь номер частини, ім’я та контакти побратимів, командування;
  • домовтесь про дні, коли ви маєте зв’язуватись, а також подальші дії, якщо раптом зв’язок обірвався.
Зважайте, що зв’язку може не бути технічно або людина може загубити телефон під час виконання завдання, і тому важливо не піддаватись паніці щоразу, коли абонент «поза зоною досяжності».

Зібрали ще кілька порад, які допоможуть вам наблизитися до стану певного балансу, коли ви зможете жити і рухатись далі.