2024-04-09 18:37:26

Інколи просто хочеться написати комусь. Розповісти про те, що на душі, про свій день, про усі несправедливості світу, чи навпаки, поділитися радістю.

І головне — зустріти підтримку та розуміння. У тебе буває так.

Ми знаємо місце в мережі, де можна поспілкуватися з психологами безплатно, конфіденційно та в будь-який час дня і ночі.

krisenchat Ukrainian — це психологічна підтримка для дітей, підлітків та дорослих у форматі чату. З моменту старту 2022 року тут було проведено вже понад 20 тисяч консультацій. Платформа об’єднує більш ніж 50 професіоналів та десятки тисяч чатерів.

Хоча чат-консультування не замінює комплексну психологічну допомогу, його мета — надати підтримку тут і зараз.

Тому сміливо пиши:
через Telegram, WhatsApp чи SMS за номером (+49)1573599312.

Або переходь на сторінку krisenchat в Instagram та дізнайся про наших партнерів більше.

#Ти_як