Досвід ветерана вартий поваги: Сергій із позивним «Павук»

2024-04-12 10:58:40
Сергій із позивним «Павук» приєднався до захисників ще у 2014-му.

Після кількох років служби почав працювати із психологом, що допомогло зібратися з думками та навіть розпочати власну справу. У перші дні повномасштабної війни ветеран повернувся до війська, однак невдовзі отримав поранення.

Каже, згодом, вже серед цивільних, доводилося чути фрази на кшталт «Значить, погано воював, раз тебе поранили», і такі речі заважають цілковито адаптуватися ось уже 10 років.

Сергій вважає себе «простим хлопчиною» і не вимагає якогось особливого ставлення з боку оточуючих, та зізнається, що простого розуміння іноді бракує. Побратимам і посестрам, які зараз повертаються з фронту, чоловік радить не падати духом і точно не шукати вирішення своїх проблем у пляшці, адже життя триває і ніколи не пізно змінити його на краще.