Відбулися фінальні змагання ІІІ районного етапу проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги з футзалу

2024-04-21 13:25:34
Фінальні змагання ІІІ районного етапу проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги з футзалу відбулися у Тересвянській громаді на базі Тересвянського ліцею ім.Віталія Бенчака.

За звання кращих боролися команди Дубівської гімназії №2, Тячівського, Тересвянського та Вільховецького ліцеїв.

Змагання були запеклими, гравці продемонстрували вправність, високий рівень майстерності та чудову команду гру.

У результаті напруженої боротьби:
- Першість виборола команда Тячівського ліцею №1 ім.В.Ґренджі-Донського;
- Друге місце посіли футзалісти Тересвянського ліцею ім.Віталія Бенчака;
- Третє - команда Дубівської гімназії №2.

Пишаємося кожним, хто дійшов до цього етапу!

Вітаємо юних спортсменів з перемогою і бажаємо їм нових звершень та підкорення нових висот, якомога більше виграшних матчів, яскравих голів та успіхів у наступному обласному етапі змагань!

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення змагань, а також нашим захисникам за можливість жити, творити та змагатися!

Разом до нових Перемог!