У Тячівському районі завершився ІІІ (районний) етап змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

2024-04-30 11:32:52
На Тячівщині третій (районний) етап всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч» завершився змаганнями з волейболу серед юнаків.

У спортивній залі Солотвинського ліцею з угорською мовою навчання імені Яноша Бойоі Солотвинської селищної ради, за титул найкращих, боролися 6 команд з Буштинської, Вільховецької, Дубівської, Тересвянської, Нересницької та Солотвинської громад.

Волейболісти демонстрували неймовірну майстерність та техніку, вражаючи публіку ефектними кидками, блоками та подачами.

В результаті перемогла команда Добрянського ліцею.

Друге місце вибороли юнаки Краснянського ліцею.

Третє – посіла команда Глибокопотіцького ліцею «Стремтура».

Вітаємо переможців та призерів!

З нетерпінням чекаємо на захоплююче продовження змагань на обласному етапі!

Видовищний та захоплюючий районний етап змагань подарував нам незабутні враження та яскраві емоції. Боротьба за перемогу була запеклою.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! Цей девіз чітко проголошує, що справжня перемога можлива лише завдяки командній роботі. Коли ми діємо разом, підтримуючи та надихаючи один одного, то можемо здобути найбажаніший трофей та досягти найвищої вершини.

Саме командний дух та єднання є запорукою справжнього успіху. Змагання «Пліч-о-пліч» є чудовим прикладом того, як єднання та спільні зусилля ведуть до справжнього тріумфу.

Солотвинська Селищна-Рада