• Новини / Суспільство

Смс-інформування від Пенсійного фонду України

Задля покращення інформування населення щодо пенсійного забезпечення та пенсійного страхування постановою правління Пенсійного фонду України «Про організацію прийому та обслуговування осіб, щодо організації цільового індивідуального інформування осіб шляхом смс-розсилки» впроваджені інформаційні розсилки для інформування громадян за допомогою СМС-повідомлень.
    Інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами, які зацікавилися даною послугою проводять фахівці відділів обслуговування громадян у місті Тячів та Рахів, смт. Дубове, с. Вільхівці, або в будь-якому управлінні Пенсійного фонду України, зручному до місця проживання громадян. Звернувшись до управління, можна отримати детальну інформацію щодо запровадження сервісів інформування осіб, порядку підключення та використання нової послуги, а також бажаючі можуть оформити заяву на надання згоди отримувати смс-повідомлення через мобільні телефони і електронні скриньки та отримати допомогу у реєстрації. За детальною інформацією можна звернутися за такими номерами телефонів: 3-20-92 (м. Тячів), 2-18-48 (м. Рахів), 4-90-81 та 4-90-80 (Вільховецька територіальна громада).
    Налаштувати сервіс смс-інформування можна самостійно, за допомогою наступної інструкції. Активують дану послугу на Веб-порталі ПФУ. Для цього необхідно здійснити вхід до особистого кабінету за допомогою електронного цифрового підпису. У верхньому меню сайту потрібно відкрити «Налаштування», а у ньому – «Дистанційне інформування» та поставити згоду на отримання смс-повідомлень від ПФУ на номер мобільного телефону, вказавши його. У полі нижче вводять електронний цифровий підпис та пароль до нього, натискаючи при цьому кнопку «Зберегти». Після цього, смс-інформування від ПФУ буде налаштовано, а протягом декількох хвилин на телефон надійде смс-повідомлення з підтвердженням реєстрації та інформацією щодо розміру страхового стажу, починаючи з 2004 року. Також буде надаватися інформація пенсіонерам про призначення та перерахунок пенсій, а працівникам – про сплату за них єдиного соціального внеску.скачать dle 11.3