У Тячівській районній лікарні відбулося відкриття двох нових відділень: реабілітації та судинної неврології

2024-05-08 09:48:53
Тут пацієнтам надаватимуть кваліфіковану допомогу у відновленні втрачених функцій після травм, інсультів та інших захворювань.

Відділення реабілітації орієнтоване на допомогу:
- військовослужбовцям, які отримали поранення під час виконання бойових завдань;
- дорослим та дітям, які мають ускладнення або травми;
- пацієнтам, які перенесли інсульт.

У цьому відділенні пацієнти зможуть:
- відновити (повністю чи частково) втрачену працездатність;
- усунути неврологічні дефіцити;
- повернути втрачену соціально-побутову активність;
- подолати психологічні проблеми;
- покращити якість життя;
- адаптуватися до самообслуговування в нових умовах.

Команда кваліфікованих спеціалістів, включаючи лікарів, фізичних терапевтів, ерготерапевтів, логопедів, психотерапевтів та медичних сестер використовує найсучасніші методи лікування та реабілітації. До послуг пацієнтів 2 зали ерготерапії, оснащені тренажерами для фізичної реабілітації, вдосконалення балансу та підвісної терапії.

Відділення судинної неврології зосереджене на діагностиці та лікуванні захворювань судин головного мозку. Тут пацієнтам надаватимуть:

- комплексну діагностику, включаючи ультразвукове дослідження судин головного мозку, комп'ютерну томографію, магнітно-резонансну томографію та інші дослідження;
- сучасне лікування, включаючи медикаментозну терапію, фізіотерапію, психотерапію та інші методи;
- профілактику повторних інсультів.

Відкриття нових відділень – це значний крок у розвитку Тячівської районної лікарні та покращенні якості життя жителів краю.

Пресслужба Тячівської РВА