Президент України провів телефонну розмову з Президентом Росії

2018-06-21 14:44:06

Президент України провів телефонну розмову з Президентом Росії
Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Росії Володимиром Путіним.
Глава Української держави закликав звільнити українських заручників, які утримуються в російських тюрмах та на окупованих нею територіях. Він також наголосив на важливості допуску Уповноваженого з прав людини Людмили Денісової до Олега Сенцова та інших ув’язнених українців.
Петро Порошенко підкреслив необхідність виконання Росією безпекової частини Мінських домовленостей. Було також наголошено на важливості активізації роботи в Нормандському форматі з метою узгодження концепції розгортання на окупованій частині Донбасу міжнародної миротворчої місії ООН як важливого інструменту виконання Мінська.