• Новини / Суспільство

Привітання з 101-річчям

18 червня довгожительку Олену Тодорівну Алб з мальовничого села Глибокий Потік Тячівського району вітали родина та близькі із 101-м днем народження.

До привітань також приєдналося керівництво Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, урочисто вручили іменинниці солодкий подарунок і побажали, щоб майбутні її роки були такими ж солодкими і приємними, як тортик. Всі дружньо бажали оптимізму в майбутньому, блиску в очах, та своїм прикладом вчити молоде покоління цінувати життя і бути терплячими.
    Весь колектив управління також приєднується до всіх побажань, і бажає пані Олені міцного здоров’я, благополуччя, Божої благодаті, мирного неба над головою та ще довгих років життя.скачать dle 11.3