• Новини / Актуальне / Охорона здоров'я / Головне

Медичні заклади Тячівщини отримали гуманітарну допомогу

Черговий  вантаж з  медичним обладнанням  надійшов у районну поліклініку та районну лікарню №1 за сприяння голови Тячівської райдержадміністрації Василя Дем'янчука від Благодійного фонду розвитку та милосердя «Нове життя» (директор Василь Зеленько).

А доставив його волонтер Віталій Богдан, який теж активно співпрацює з даним фондом.  Для передачі гуманітарної допомоги в медичні заклади навідався також депутат районної ради Іван Корнута - активний учасник благодійних акцій, що проводяться на території району.
    Відтак районна поліклініка отримала негатоскоп, інвалідні ходулі та коляски, медикаменти, постільну білизну, які будуть розприділені за своїм призначенням по кабінетах. Такі ж засоби пересування для людей з обмеженими фізичними можливостями, негатоскопи, функціональні ліжка, тумбочки,  комплекти білизни, подушки, спеціальні медичні матраци було доставлено і в районну лікарню № 1.
    - На жаль,  матеріально-технічна база наших районних закладів охорони здоров'я знаходиться в жалюгідному стані. І гуманітарна допомога, яку ми отримуємо із-за кордону від благодійників,  дозволяє нам хоч трохи замінити вкрай застаріле обладнання та покращити якість надання  медичних послуг, – зазначив голова Тячівської РДА, Василь Дем’янчук.
    Керівництво поліклініки та лікарні висловлює вдячність всім, хто долучився до даної благодійної акції.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3