• Новини / Заходи / Охорона здоров'я / Головне

Як відбувається реформування медицини, обговорили на нараді з головними лікарями району

Сьогодні, 25 липня в приміщенні Тячівської районної поліклініки відбулася нарада з головними лікарями закладів охорони здоров'я району, яку провів голова райдержадміністрації Василь Дем'янчук  за участі т.в.о. директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяни Лебедєвої.

Присутні на зібранні обговорили актуальні питання покрокового впровадження медичної реформи в районі, а також проблеми, які виникають в ході реалізації таких нововведень.
    Як було наголошено,  на сьогодні ще три місцеві ради - Солотвинська, Чумалівська та Кричівська не прийняли відповідні рішення сесій щодо ліквідації комунальних медичних закладів.  А без цього вони не зможуть отримувати фінансування відповідно до угод, які потрібно укладати із Національною агенцією здоров’я України.
    Саме тому очільник району Василь Дем'янчук наголосив активізувати роботу з вирішення цього вкрай важливого питання. Він також акцентував увагу на ролі органів місцевого самоврядування у впровадженні медичної реформи, які мають подбати про створення належних умов лікарям для надання якісних послуг.
    Також мова йшла про підписання декларацій з сімейними лікарями, забезпечення їх комп'ютерною технікою, медичною інформаційною системою, виготовлення відповідної документації на медичні заклади та земельні ділянки, де вони розміщенні тощо.
    У підсумку голова РДА відмітив, медична реформа є незворотною і вкрай важливою, тому необхідно докласти зусиль, аби вона впроваджувалась у визначені терміни,  з метою покращення якості надання медичних послуг населенню.
    По закінченні наради Василь Дем'янчук поспілкувався з т.в.о головного лікаря КЗ "Тячівська райполіклініка" Ігорем Тиводарем щодо функціонування  та покращення матеріально-технічного стану закладу. Як було зазначено вперше за тридцять років тут зроблено ремонт всередині приміщення та проведено реконструкцію першого поверху. І роботи в цьому напрямку триватимуть надалі.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3