Тячівський район представив на обласному фестивалі коломийки аматорський колектив «Нересницькі візерунки»

2018-07-31 12:40:15

У неділю (29.07) в селищі Воловець пройшов традиційний обласний фестиваль коломийки «Дзвінкі перлини Верховини», який вкотре продемонстрував різноманіття та багатогранність місцевого фольклору.

Насичена програма фестивалю включала виступи троїстих музик, сопілкарів, коломийкарів, фольклорних колективів, конкурс на краще виконання коломийки тощо. Гості фесту змогли оглянути експозиції та виставки населених пунктів району, виставку-продаж робіт декоративно-прикладного мистецтва та сільськогосподарський ярмарок, скуштувати Верховинські страви й наїдки.
Тячівський район на обласному фестивалі коломийки представляв зразковий аматорський колектив «Нересницькі візерунки» Нересницької дитячої школи мистецтв (директор – Гудак В.А.).
[Дзвінкі перлини Верховини