• Новини / Економіка

Ще понад 1000 домогосподарств встановили сонячні панелі у IIкварталі 2018 року

Використання сонячних панелей стрімко набирає популярності серед населення. У IIкварталі ц.р. ще 1107 родин перейшли на електроенергію з енергії сонця, що вдвічі більше, ніж у Iкварталі цього року.

Загалом, вже 4660 приватних домогосподарств встановили сонячні панелі загальною потужністю майже 90 МВт станом на кінець I півріччя 2018 року.
    Інвестиції склали близько 88 млн євро.
    «Така активність населення приємно вражає і доводить, що у червні 2015 р. ми запровадили ефективний стимул–прив’язаний до курсу євро «зелений» тариф для приватних СЕС потужністю до 30 кВт», - пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
    Лідерамиза кількістю встановлених приватних СЕС є такі області, як Київська, Дніпропетровська та Тернопільська.
    Окрім очевидних переваг СЕС для населення, сонячні станції приватних домогосподарств є чудовим прикладом розподіленої генерації, що позитивно впливає на збалансовану роботу енергосистеми.
    Також, високий попит домогосподарств на сонячні панелі стимулює бізнес до встановлення вітчизняних виробничих потужностей у цій сфері.
    Так, у березні ц. р. у м. Енергодар (Запорізька область) запрацював український завод, що успішно виробляє сонячні панелі для населення та бізнесу.Саме завдяки таким потужностям створюються додаткові робочі місця, активізується бізнес у суміжних галузях, збільшуються надходження до місцевих бюджетів.
    Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності