• Новини / Актуальне / Заходи / Головне

Підготовку до опалювального сезону та відзначення державних свят розглянули на понеділковій нараді в Тячівській РДА

Сьогодні, (20.08.18) відбулася  чергова понеділкова нарада, яку провів голова РДА Василь Дем'янчук.

В нараді також взяли участь - перший заступник голови Михайло Полажинець,  керівник апарату Богдан Макусій, керівник Тячівської  місцевої прокуратури Іван Швед, начальник відділу Тячівської поліції Янош Дорчинць, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організації району.
    Насамперед  присутні розглянули питання про стан підготовки закладів та господарства району до роботи в осінньо-зимовий період. Відтак заслухали інформацію керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та підприємств, установ про оперативну ситуацію з виконання відповідних заходів .
    Особливу увагу було приділено питанням щодо створення необхідного запасу палива на об’єктах закладів медицини, освіти, культури, забезпечення газопостачанням тощо. А також що стосується підготовки до нового навчального року, забезпечення класів нової української школи необхідним інвентарем тощо.
    Василь Дем’янчук наголосив, що питання підготовки об’єктів соціально – культурної сфери та житлово – комунального господарства до роботи в осінньо –зимовий період потребує посиленого контролю.
    Також звернувся до присутніх керівників з приводу підготовки і належного проведення важливих державних свят - 27-ої річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України на високому патріотичному рівні.
    За результатами засідання підготовлені відповідні доручення.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3