• Новини / Актуальне / Охорона здоров'я / Важливо

Голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук відвідав з робочим візитом райполіклініку, де триває капітальний ремонт: ФОТО

На днях, голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук, начальник відділу охорони здоров’я Іван Фабрицій відвідали з робочим візитом Тячівську поліклініку, де триває капітальний ремонт.

Наразі вже встановлені металопластикові вікна й двері, проводиться внутрішнє утеплення стін, косметичний ремонт, заміна електропроводки тощо. Всі роботи ведуться за енергоефективними технологіями, це дозволить суттєво заощадити енергоресурси.
    Як ми уже повідомляли, рішення про його проведення було прийнято ще минулого року, проте через брак коштів процес гальмувався та цьогоріч районна влада в першу чергу звернула увагу на дану проблему, тож на ремонт було виділено 500 тис. грн., а розробником проектно - кошторисної документації виступає ФОП «Кавка» м. Хуст., яка й здійснює відповідні роботи.
        Завдяки співпраці обласної, районної влади незабаром будуть створені зручні умови для функціонування медичної ланки Тячівщини.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3