• Новини / Актуальне / Головне

Вітання голови районної державної адміністрації з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Дорогі жителі Тячівщини!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора та
    Днем Незалежності України!
    Відзначаючи 27-му річницю Незалежності нашої держави ми як ніколи усвідомлюємо її справжню цінність! У такий непростий час для України для кожного українця слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового звучання.
    Низько вклоняюсь усім, хто вкладає у розвиток рідного краю працю та інтелект, хто боронить і захищає нашу державу від ворога, хто примножує її багатство і славу.
    Переконаний, вороги України зазнають поразки. Впевненості у перемогу надають нам подвиги батьків, дідів, наша героїчна історія. Українські борці за свободу не скорилися, не припинили боротьбу, а гордо несли синьо-жовтий прапор Незалежності.
    У своїх молитвах згадаймо у ці дні всіх тих, яких уже немає з нами, але духовна присутність яких надає нам сили і віри у світле майбутнє нашої ДЕРЖАВИ.
    Дорогі земляки, бажаю вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.
    Слава Україні! Героям Слава!
     З повагою, голова районної державної
    адміністрації Василь Дем’янчук
      скачать dle 11.3