Очільник Тячівщини проінспектував ремонт доріг в населених пунктах району

2018-09-04 09:47:28

03.09.18 р. в рамках робочої поїздки по населених пунктах району голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук навідався на об'єкти, де тривають або вже проведені роботи з ремонту доріг.

Так минулого тижня завершено поточний середній ремонт ділянки автомобільної дороги місцевого значення Ганичі -Солоне, Терново - Петрушів, а також зруйнована паводком частина дороги Кричово-Росош.
Як наголосив очільник району цьогоріч заплановано чималий об'єм робіт для покращення інфраструктури доріг району з різних джерел фінансування.
Наразі на автошляхах району працює декілька бригад дорожників, які виконують як капітальні ремонти і ліквідовують ямковість.
Загалом планується найбільш проблемні ділянки доріг вкрити суцільним покриттям, а на всіх інших - провести поточні ремонти, на що виділено кошти з різних джерел фінансування.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації