У Тячеві обговорили підготовку учнівської молоді до реального трудового життя

2018-09-05 15:45:23

Сьогодні 05 вересня 2018 року в приміщенні  залу засідань Тячівської районної ради, за ініціативи Тячівського РЦЗ та управління освіти Тячівської РДА  відбулося засідання круглого столу на тему: «Підготовка учнівської молоді до реального трудового життя».

У засіданні взяли участь: директор Закарпатського обласного центру зайнятості Ю. І.Фущич, директор Тячівського РЦЗ Кушілка В.В., заступник голови райради Ігор Грабарь, керівник апарату Тячівської РДА Богдан Макусій, начальник управління освіти Тячівської РДА Думнич М.В., начальник управління освіти, охорони здоров’я,культури, сім’ї, молоді та спорту Тячівської міської ради – Дерен С. І., представник Закарпатського машинобудівного технікуму та  голова ради роботодавців району – Палінкаш О. М.
    Відкрив  засідання директор Тячівського РЦЗ Кушілка В.В., який наголосив, що відповідно плану заходів з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення, затвердженого розпорядженням Кабінету міністрів України від 04.07.2018 року за № 469-р, згідно якого служба зайнятості розгортає профорієнтаційну роботу принципово нового формату, основною метою якої є розвиток цілісної системи профорієнтації, забезпечення ефективнішого залучення роботодавців до управління системою професійної орієнтації населення.
     У своєму виступі директор Закарпатського обласного центру зайнятості Фущич Ю.І. зазначив, що професійна орієнтація учнівської молоді – один з найважливіших напрямків роботи державної служби зайнятості. Адже, майбутнє нашої держави в руках підростаючого покоління.
     Результатом роботи круглого столу стала спільна резолюція, яка визначила основні напрямки співпраці   фахівців центру зайнятості, роботодавців, органів місцевого самоврядування в питаннях профорієнтації учнівської молоді.
    В.Кушілка,  директор Тячівського РЦЗ