Відбулось засідання робочої групи з визначення об’єктів, на які буде спрямована субвенція з державного бюджету

2018-09-11 10:38:40

10 вересня під керівництвом в. о. голови Тячівської райдержадміністрації Михайла Полажинця  відбулось засідання робочої групи з визначення напрямків та об’єктів, на які буде спрямовано у 2018 році субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпеченням житлом дітей-сиріт, та осіб з їх числа.

Учасники засідання розглянули питання про підписання договорів з власниками квартир та покупцями, які будуть придбані у м. Тячів та смт. Буштино для осіб з числа дітей-сиріт.
По завершенню наради керівники структурних та територіальних підрозділів  отримали відповідні доручення.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації