Флешмоб про легалізацію трудових відносин провели у Тячеві

2018-09-28 12:52:39
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 року № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» в Закарпатській області створено рейдові робочі групи, які проводять серед населення та роботодавців широку інформаційно-роз’яснювальну кампанію.
          Члени рейдової робочої групи побували на підприємствах Тячева, де провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівниками щодо неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та переваги виплати офіційної заробітної плати. При цьому наголошувалось, що, починаючи з жовтня, проводитимуться перевірки суб’єктів господарювання і в разі виявлення фактів нелегального працевлаштування застосовуватимуться жорсткі заходи впливу до таких роботодавців.
А 26 вересня, спеціалісти фінансово-економічного відділу Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області спільно із представниками Державної інспекції України з питань праці в Закарпатській області у форматі флешмобу роз’яснювали мешканцям міста Тячів та Тячівського району права застрахованих осіб, ризики використання нелегальних трудових відносин та виплати заробітної плати в «конвертах».

Руслана Країло    – заступник начальникаи фінансово-економічного відділу
Тячівського ОУПФУ