Москаль заборонив закарпатським держлісгоспам продавати дрова за кордон (+ ДОКУМЕНТ)

2018-09-28 14:01:53

Голова Закарпатської ОДА підписав розпорядження «Про експорт деревини паливної державними лісогосподарськими підприємствами Закарпатської області»,
яким рекомендує обласному управлінню лісового та мисливського господарства заборонити держлісгоспам здійснювати експорт паливної деревини у вигляді колод та полін.
– Зараз маса бюджетних підприємств та установ переходять на опалення дровами в зв’язку з майбутнім подорожчанням газу, крім того, дровами опалює оселі значна частина приватного сектору, – зазначає Геннадій Москаль. – Дров не вистачає Закарпаттю навіть для внутрішніх потреб, а не те, що на продаж за кордон, тому ні про який експорт паливної деревини держлісгоспами не може бути й мови.