Голова РДА провів особистий прийом громадян

2018-10-02 11:00:45

Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – це моменти, яким приділяється постійна увага голови Тячівської районної державної адміністрації Василя Дем’янчука.

Сьогодні, 2 жовтня, голова райдержадміністрації провів черговий прийом громадян з особистих питань за участі першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Полажинця   та керівників структурних підрозділів РДА. До очільника району звернулися жителі сіл Вонігово та Н. Апша.
Громадяни порушили ряд наболілих питань, зокрема   виплату коштів на   тверде паливо, призначення та розмір субсидії на газ та про виділення земельної ділянки.
 Під час особистого прийому мешканці сіл отримали кваліфіковані роз'яснення та відповіді на всі порушені питання, а працівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації голова РДА дав відповідні доручення щодо оперативного опрацювання та остаточного вирішення звернень громадян.
 Прес-служба Тячівської райдержадміністрації