На Тячівщині відзначили День людей похилого віку і День ветерана

2018-10-04 08:00:52

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана
.

Це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління, можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, а також - привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури та взаємозв’язку поколінь.
В готелі Тячів зібрались мешканці району щоб відзначити цей святковий день.
Відтак голова громадської організації ради ветеранів України Тячівського району Іван Влад привітав присутніх зі святом побажав усім присутнім гостям міцного здоров’я, довгих, сповнених радості років життя та подякував за усе, що вони зробили заради майбутнього.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації