• Актуальне / Заходи / Суспільство / Головне

Голова Тячівської РДА Василь Дем'янчук відвідав з робочим візитом Нижню Апшу

На днях, голова Тячівської районної державної адміністрації Василь Дем’янчук відвідав з робочим візитом Нижню Апшу. Зокрема, було оглянуто будівництво дитячого садочку та заклади, які перебувають на балансі фінансування району та сільської ради.

Проект будови цього навчального закладу було включено до плану заходів з реалізації стратегії регіонального розвитку. Проектом передбачається повний комплекс виконання робіт для повноцінної роботи дошкільного закладу, в т. ч. придбання меблів та обладнання. Тут будуть  виховуватись діти, тому забезпечення елементів доступності для дітей є надважливим завданням.
       Зараз на об’єкті проводяться облаштування даху, роботи по водо-, теплопостачанню, водовідведенню та облаштування котельні. Роботи на об’єкті повинні завершитися до кінця поточного року.

скачать dle 11.3