• Актуальне / Заходи / Головне

Відбулося засідання президії Тячівської районної ради

У понеділок 31 липня відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова Тячівської районної ради Василь Каганець.

У засіданні взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Дем’янчук, заступник голови Віктор Погар, заступник голови районної ради Василь Кушілко, керівники структурних підрозділів РДА і районної ради, голови постійних комісій та голови депутатських фракцій районної ради.

На розгляд президії було винесено питання порядку денного засідання дев'ятої  сесії районної ради VII скликання, яку заплановано провести 4 серпня 2017 року.
    Члени президії обговорили всі питання порядку денного, які рекомендовані на розгляд сесії.
    А саме:
     1. Про стан дотримання законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Тячівського району.
    2. Про звіт начальника відділу капітального будівництва, містобудування та архітектури районної державної адміністрації, головного архітектора району.
    3. Про затвердження спільних розпоряджень районної державної адміністрації та районної ради, які прийняті в міжсесійний період.
    4. Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих у міжсесійний період.
    5. Про внесення змін до рішення №12 від 11 грудня 2015 року І сесії районної ради VІІ скликання «Про утворення постійних депутатських комісій районної ради VІІ скликання, обрання їх голів та затвердження персонального складу».
    6. Про Програму сприяння розвитку громадянського суспільства «Громадські організації у розвитку Тячівщини» на 2017-2020 роки.
    7. Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Тячівському районі на 2017 рік.
    8. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Також у питання різне члени президії  внесли на розгляд сесії  наступні питання, які були подані напередодні засідання :
    - Про районну Програму поводження затвердження районного бюджету на 2017-2016
    - Про районну Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді Тячівського району на 2017-2020.
    - Про затвердження Тячівському ВУЖКГ норм індивідуальних технологічних нормативів використання води.
    Про внесення змін до районного бюджету присутніх інформував начальник фінансового управління РДА В'ячеслав Стойка, який зокрема наголосив, що основні видатки від перевиконання  будуть спрямовані на захищені статті, а також співфінансування об'єктів соціальної сфери та ремонту доріг, які на сьогодні  здійснюються за рахунок державного бюджету та інших джерел фінансування.  Окрім того район отримав суттєву фінансову підтримку з обласного бюджету, яку також буде використано на покращення інфраструктури доріг та берегоукріплення тощо. Розглянуті на приезидії питання подані для їх подальшого обговорення і затвердження на сесії районної ради.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації.

скачать dle 11.3