• Актуальне / Заходи / Головне

  На Тячівщині поліція Закарпаття провели тактичні польові навчання: ФОТО, ВІДЕО

   
    Батальйон оперативного реагування спільно з керівництвом поліції Закарпаття пройшли тактичні польові навчання та здали фізичні нормативи у Тячівському районі.

      Вчора, 16 серпня, о 4 годині ранку батальйон оперативного реагування підняли за тривогою. Менш як за годину працівники поліції сформували колонну, готову до виїзду на навчання. Всіх їх особисто інструктував начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Стефанишин. Учасники навчань відправилися в Тячівський район, де відпрацьовували тактику знешкодження злочинного угрупування.
      В Тячівському відділі поліції начальник ГУНП Роман Стефанишин та його заступник Василь Лешко провели нараду з начальниками відділів, відділень та апарату Головного управління Національної поліції. Після цього всі вони приєдналися до відпрацювань на відкритій місцевості поблизу смт. Буштино.
      Працівники поліції вдосконалили свої навики стрільби в мішень на відстані 100 метрів з позиції стоячи та сидячи, а також стрільби у русі. Керівництво також показало молоді з батальйону оперативного реагування, що його фізична форма – на найвищому рівні.
       Після хорошої порції фізичних навантажень на свіжому повітрі працівники поліції відвідали каші з польової кухні та закарпатського чаю, а потім повернулися в райони та приступили до щоденного несення служби.
   
   
      
   
   
  скачать dle 11.3