• Актуальне

Інформація для тих громадян, які не поступили у ВНЗ

Продовжено терміни вступної компанії до Національна академія Сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного (м. Львів).
    За детально інформацією звертатись до своїх районних (міських) військових комісаріатів та за телефоном: 0312 2-06-73 (з’єднати з відділом комплектування).
    Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 637 від 24.04.2017 року "Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році" у Правила прийому до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у 2017 році внесені зміни.
    Відповідно пункту 6.1. розділу VI Правил прийому до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у 2017 році зі змінами, для осіб, зареєстрованих у сільських населених пунктах, які здобули повну загальну середню освіту у навчальних закладах, що знаходяться на території населених пунктів сільської місцевості, у рік вступу, конкурсний бал множиться на коефіцієнт 1,02.
    Документом, який підтверджує право вступника на користування сільським коефіцієнтом є Довідка про реєстрацію місця проживання особи, відповідно до 13 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 207 (зразок додається).
    Набір у ВДВ!!! Військова частина А0284 (м. Львів) та А2582 (м. Чернівці) та інші частини ВДВ .
    Міністр оборони підписав наказ щодо збільшення грошового забезпечення певних спеціальностей
    Це стосується льотчиків, десантників, спецназівців, танкістів, в першу чергу механіків-водіїв, і інших напрямків, де на сьогоднішній день потрібна не лише чисельність, а й фахова підготовка і збільшення мотивації не лише моральної для якісного виконання обов'язків, покладених на військових державою.
    Крім того, прийнято рішення ще збільшити рівень грошового утримання, доплати військовослужбовців, які виконують військові обов'язки в зоні АТО. Президент України доручив підняти утримання на першій лінії до 10 тис. гривень на місяць, і підвищити утримання на другій лінії до 4,5 тис. гривень.
    Інформую, що в період з 29.08.17 по 27.09.17 на базі в одній з військових частин, які розташовані на території Закарпатської області проводяться навчальні збори військовозобов’язаних підрозділів корпусу резерву. За військовозобов’язаними які призвані на навчальні збори зберігається місце роботи,  середньомісячна заробітна плата за кошти Міністерства оборони України, виплачується грошове  забезпечення відповідно до займаної посади на якій вони будуть проходити навчальні збори. Мета проведення зборів - підготовка військово-навчального резерву підрозділів територіальної оборони. За неприбуття   військовозобов’язаних на навчальні збори законодавством  України передбачено адміністративну  та кримінальну відповідальність. Для уточнення будь-яких питань, щодо призначення   військовозобов’язаних навчальні збори звертатись до Тячівського районного військового комісаріату, за адресою м. Тячів, вул. Незалежності,49 (тел. 0989021718).
    Увага інформація Тячівського РВК
    Продовжується відбір на військову службу за контрактом.
    скачать dle 11.3