• Актуальне / Заходи / Культура

День незалежності України на Тячівщині відзначили урочистими зборами та святковим концертом

День незалежності України – це найбільше національне свято.

Уперше за тисячолітню історію, на карті світу постала держава під назвою „Україна”. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.
    23 серпня з нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України відбулись урочисті збори та святковий концерт в районному будинку культури.
    Участь у заході взяли голова  Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук, заступники Михайло Полажинець та Віктор Погар, керівник апарату Богдан Макусій.
     А також голова  районної ради Василь Каганець, міський голова Іван Ковач, начальник Тячівського відділу поліції Василь Майданик та ін.
    Присутніми у залі були голови місцевих рад,  депутати районної, селищних, сільських рад, керівники районних установ, громадських організацій, представники місцевих  ЗМІ.
    Святкове дійство розпочалося Гімном України у виконанні хору працівників культури (керівник Василь Барановський) та виступом народного інструментального оркестру викладачів ДШМ району (керівник Едіта Петер).
    Право покласти квіти до монументу Героям Революції Гідності та пам’ятника Тарасу Шевченку було надано представникам РДА, районної та міської рад, а також ветеранам антитерористичної операції.
    Відтак до вітального слова було  запрошено голову районної державної адміністрації Василя Дем'янчука, який відмітив історичну важливість проголошення незалежності для розвитку нашої держави.   „
    - Всі ми стали  учасниками творення незалежної держави таукраїнської нації. На сьогодні перед нами стоять складні і великі завдання та труднощі, спричинені війною на сході.. Я впевнений, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення незалежності нашої держави, - наголосив  у своєму виступі очільник Тячівщини.
    Відтак закликав усіх  робити все можливе задля процвітання та зміцнення суверенної держави. А  також подякував всім жителям району за плідну працю,  побажав доброту та достатку.
    Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження Почесними грамотами та Подяками РДА та ОДА за вагомий внесок у розвиток району, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 26-ї річниці Незалежності України представникам  влади та громадськості.
    Також  за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету.Василь Дем’янчук вручив ряду діячів району ювілейні медалі «26 років незалежності України»  та відзнаки Президента " За гуманітарну участь в антитерористичній операції".
    До привітань також приєдналися голова районної ради Василь Каганець, Тячівський міський голова Іван Ковач, перший заступник голови  Моравсько-Сілезького краю Чеської Республіки Лукаш Цуріло, декан Тячівського деканату греко-католицької церкви отець Йосип Штогрин.
     Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя за волю і незалежність України.
    Працівники культури підготували святковий концерт за участі кращих мистецьких  колективів та сольних виконавців району, аматорів сцени.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації\

скачать dle 11.3