• Актуальне / Заходи / Головне

Учасників АТО Тячівщини нагородили Президентською відзнакою

Сьогодні, 28 серпня, відбулося урочисте відзначили тих, хто не шкодував свого життя та здоров’я у боротьбі за незалежність та цілісність України: державні нагороди отримали атовці Тячівщини.
      Державні нагороди  перший заступник голови Тячівської райдержадміністрації Михайло Полажинець, т.в.о Тячівського війського комісаріату Євген Шваля.
      Відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» отримали : Іван Фоменко, Олександр Бенца, Віктор Лукач, Василь Минзат, Василь Мурга, Роман Барцелович, Олексанрд Леонтьєв, Юрій Комендар.
                                                                                                                                            Прес-служба Тячівської РДА

скачать dle 11.3