• Актуальне / Заходи

День знань в Лопухівській ЗОШ: ФОТО

1 вересня, у День знань зі святом першого дзвоника усіх учнів і першокласників  Лопухівську загальноосвітню школу I - IІІ cтупенів привітав депутат Тячівської районної ради, начальник відділу охорони здоров’я Тячівської РДА Іван Фабрицій.
       Депутат навчався у цій школі, а тому з особливим трепотом віднісся до цієї події, зізнався, що шкільні роки завжди згадує з приємністю та теплом у серці. Він дав кілька напутніх слів школярам: «гарно вчіться, поважайте батьків і вчителів, будьте слухняні та працьовиті», та наголосив, що зараз їх найголовніша робота – це добре вчитись, а їх старання обов’язково виправдаються та приведуть по поставленої мети.
       «Я особливо вдячний педагогам, за те, що вони гідно виховують підростаюче покоління молодих та розумних. Бажаю усім вчителям міцного здоров’я, родинного благополуччя  та Божого благословення»

скачать dle 11.3