• Актуальне / Заходи / Головне

У Тячеві відбулися урочистості з нагоди Дня рятувальника(ФОТО)

Напередодні 17 вересня, коли рятувальники відзначають своє професійне свято, привітати людей мужньої професії завітали поважні гості: голова Тячівської райдерждамністрації Василь Дем'янчук, заступники голови Михайло Полажинець та Віктор Погар, керівник апарату Тячівської РДА Богдан Макусій, заступник голови Тячівської районної ради Василь Кушілка, заступник міського голови Тіберій Мийсарош, начальник Тячівського райвідділу УДСНС Михайло Горбан, заступник начальника Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області Василь Палінкаш.
      Голова адміністрації Василь Дем'янчук наголосив на високому рівні довіри, який ДСНС має у суспільстві,
    – Людське життя – найдорожчий скарб, тому на працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій покладена велика відповідальність за збереження життя кожного громадянина. І приємно, що не зважаючи на складнощі, ви впевнено та сміливо рухаєтесь уперед, адже розумієте свою надзвичайну відповідальність перед суспільством за покладені на вас завдання. Саме через це професія рятувальника високо цінується у суспільстві, - зазначив Василь Юрійович.
    Рятувальники з рук почесних гостей отримали грамоти, подяки та відзнаки районного та обласного значення.

Прес-служба Тячівської РДА

скачать dle 11.3