• Актуальне / Заходи / Суспільство

Представники Тячівської РДА та відділу поліції взяли участь в селекторній нарада щодо еформування структури Нацполіції

Сьогодні, 21 вересня, відбулася селекторна нарада у зв’язку з реформування структури Національної поліції у частині виконання функцій щодо безпеки дорожнього руху та видачі документів дозвільного характеру.

Взяли участь у нараді для обговорення зазначених питань та прийняття відповідних рішень уповноважені представники – перший заступник голови Тячівської райдержадміністрації Михайло Полажинець,  начальник відділу енергоефективності, житлово-комунального господарства та інфраструктури Катерина Фаловська, начальник сектору взаємодії з правохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи Василь Калинич та заступник начальника Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області Василь Палінкаш.
    скачать dle 11.3